Pudełka na drobiazgi

Praktyczne drewniane pudełka na drobiazgi

Trwałe, drewniane pudełka na drobiazgi doskonale nadają się do przechowywania drobnych przedmiotów. Można w nich schować monety, breloczki, guziki, zapalniczki i wiele innych. Oprócz funkcji praktycznej nasze pudełka staną się ciekawą dekoracją. Sklejka brzozowa to uniwersalna baza, którą można wykończyć farbą, lakierem, lakierobejcą lub olejem do drewna. Nadają się też do dalszej obróbki w technice decoupage.

Usługi naszej firmy obejmują wykonanie precyzyjnego grawerowania laserowego i cięcia laserem. Na życzenie klientów pudełka na drobiazgi mogą mieć ażurowe pokrywy lub ściany albo zostać ozdobione grawerowanym napisem bądź wzorem. Sprawdź produkty dostępne w tej kategorii i skontaktuj się z nami, aby złożyć zamówienie hurtowe lub detaliczne.

Pudełka na drobiazgi – idealne na prezent

Drewniane pudełka na drobiazgi to niebanalny prezent na bliskiej osoby, i to niezależnie od okazji. Odporne na uszkodzenia i praktyczne pojemniki mogą być umieszczone na półce lub biurku albo schowane w szufladzie. Zapewniają szybki dostęp do drobnych, ale niezbędnych przedmiotów. Pudełka prezentowane w tej kategorii staną się jeszcze lepszym podarunkiem, jeśli wybierzesz opcję personalizacji.

Jesteśmy producentem drewnianych pudełek z wycięciami i grawerami. Jeśli chcesz zamówić produkt o innych wymiarach lub z indywidualnym zdobieniem, zapraszamy do kontaktu. Chętnie zrealizujemy Twój projekt.

Pudełko na drobiazgi

Pudełko na drobiazgi

Wymiary: długość: 23 cm, szerokość: 19 cm, wysokość: 9.5 cm

Sklejka brzozowa 6mm

Pudełko na drobiazgi
x Ta strona korzysta z plików cookies (dowiedz się wiecej).