Cięcie laserem

Cięcie laserem to uniwersalna metoda obróbki materiałów. Pozwala uzyskać dowolny kształt i spersonalizować przedmioty codziennego użytku, gadżety reklamowe, pudełka, dekoracje lub zabawki. W STM-Laser świadczymy usługę wycinania laserowego na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy pełne wsparcie techniczne, konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji.

Możemy pracować na projekcie i materiale dostarczonym przez klienta lub zająć się zleceniem kompleksowo. W drugim przypadku nasz zespół dobiera najnowsze rozwiązania technologiczne, tworzy od podstaw projekt zgodny z oczekiwaniami klienta i przeprowadza realizację. Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie daje profesjonalne cięcie laserem i rozpocznij współpracę z STM-Laser.

Cięcie laserem różnych materiałów

Nasi fachowcy pracują z różnego rodzaju materiałami. Oferujemy cięcie laserem sklejki, drewna, płyt HDF i MDF, pleksy, skóry i filcu. Zależnie od potrzeb klienta oraz ilości wycinanych elementów, dostosowujemy odpowiednie parametry maszyny. Dzięki temu osiągamy maksymalną efektywność i możemy wykonać powtarzalne cięcia w krótkim czasie.

Cięcie laserem drewna, w tym cięcie laserem MDF i HDF, to popularna metoda obróbki tego materiału, stosowana przez przemysł meblarski, reklamowy i dekoracyjny. Laser bez problemu radzi sobie z dużą gęstością drewna oraz płyt MDF i HDF. To najlepsza opcja w przypadku projektów o skomplikowanych kształtach i niestandardowych wymiarach.

W przypadku gadżetów reklamowych bardzo popularne jest cięcie laserem plexi. Wiązka lasera łatwo przecina taflę pleksy, dzięki czemu można tworzyć niezwykle wymagające i zaawansowane projekty. Nasi klienci zamawiają wykonane w ten sposób wizytówki, breloczki, magnesy i tablice informacyjne. Wszystkie te przedmioty można dodatkowo spersonalizować, aby były zgodne z wizerunkiem firmy i jej identyfikacją wizualną.

Kolejną z naszych specjalizacji jest cięcie laserem skóry i pokrewna usługa – cięcie laserem filcu. Warto wybrać właśnie tę metodę ze względu na wysoką precyzję i szybkość pracy. Wycinanie filcu i skóry laserem pozwala dokładnie dostosować wiązkę do rodzaju i grubości materiału. Brzegi pozostają jednolite i nie ma ryzyka ich rozerwania.

Cięcie wiązką lasera to bardzo elastyczna metoda, która daje niemal nieograniczone możliwości. Jeśli zastanawiasz się, czy materiał, którym dysponujesz, można wycinać laserem, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą w kompleksowej realizacji projektu.

Niezawodny i precyzyjny sprzęt do cięcia laserem

W STM-Laser oferujemy profesjonalne usługi cięcia laserem realizowane na niezawodnym i precyzyjnym sprzęcie. Precyzja i idealna powtarzalność wycinanych projektów jest możliwa dzięki zachowaniu dokładności do setnych części milimetra. Z kolei moc tuby lasera (100 W) pozwala na obróbkę wszystkich wymienionych wcześniej materiałów. Wykorzystujemy najnowszą technologię, aby zapewnić doskonałą jakość, maksymalną efektywność i krótki czas realizacji.

Dzięki zastosowaniu precyzyjnego lasera i maszyny o polu roboczym 130 × 90 cm możemy pracować na różnych materiałach i wykonywać obróbkę przedmiotów o niestandardowych wymiarach. Zapewniamy pełną kontrolę nad procesem i gwarantujemy pełne zadowolenie z wykonanej usługi. Jeśli szukasz niezawodnego partnera do cięcia laserowego, to zapraszamy do współpracy. Z STM-Laser stworzysz unikalne gadżety reklamowe, upominki lub pamiątki.

Wybierz profesjonalne cięcie laserem z STM-Laser

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości personalizowanych produktów, wycinanie laserowe spełni Twoje oczekiwania. Głównym obszarem naszego działania jest Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Rzeszów i okolice województw małopolskiego i podkarpackiego. Jednak cięcie laserem to usługa, którą świadczymy na rzecz klientów z całej Polski. Stawiamy na pełną elastyczność – zarówno w projektowaniu, jak i doborze materiałów oraz metody.

Napisz lub zadzwoń, aby uzyskać szczegółową wycenę i szacunkowy czas realizacji. Gdy poznamy Twoje oczekiwania, zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

x Ta strona korzysta z plików cookies (dowiedz się wiecej).