Grawerowanie laserowe

Grawerowanie czy znakowanie laserowe to świetny sposób na naniesienie trwałego wzoru na różne produkty. Dzięki możliwości stworzenia własnego wzoru, produkt staje się niepowtarzalny i unikatowy. Ta metoda to także świetny sposób na odświeżenie zapomianych przedmiotów np. drewnianych pudełek, czy personalizacja prezentu.


 Grawerowanie drewnianych przedmiotów świetnie sprawdza się w branży reklamowej, jako sposób promocji. Poprzez naniesienie logo firmy np. na długopis, staje się on unikatowym gadżetem reklamowym.


Zdobienie naszych produktów oraz usługę grawerowania wykonujemy znakowarką laserową Co2 o mocy 130W oraz ploterem laserowym 80W o polu roboczym 1300x900mm. Dzięki tym wymiarom jesteśmy w stanie wykonywać naprawde duże projekty.
Korzystamy z technologii, która pozwala nam na naniesienie trwałego wzoru o różnym stopniu wypalenia, w zależności od upodopań klienta. Dzięki laserowej precyzji, nasze produkty wyróżniają się niezwykłą jakością oraz czystością wykonania.

Wykonujemy zamówienia hurtowe jak i detaliczne.

Profesjonalne usługi grawerowania laserowego

Profesjonalne usługi grawerowania laserowego to polecany sposób na to, by nadać zwykłym przedmiotom indywidualny charakter. Naszą usługę chętnie wybierają klienci indywidualni, przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność, a także firmy zatrudniające wielu pracowników. Nietrudno znaleźć zastosowanie technologii grawerowania m.in. w celach marketingowych oraz do budowania wizerunku marki. Jeśli dowiesz się, co to jest grawerowanie i w jaki sposób przebiega, przekonasz się, że technikę tę można wykorzystać w rozmaitych branżach, a nawet w życiu prywatnym.

Rozpoczynając grawerowanie laserem, nasi specjaliści wykorzystują skoncentrowaną wiązkę światła, aby na trwałe usunąć materiał z wybranego obszaru. W ten sposób możliwe staje się stworzenie precyzyjnych rysunków, napisów i wzorów na różnych powierzchniach. Dowiedz się więcej o usłudze, jaką jest grawerowanie CNC i zamów realizację swojego projektu w STM-Laser w cenach hurtowych lub detalicznych.

Grawerowanie laserowe — wszechstronne zastosowanie

Usługa grawerowania jest często wybierana przez klientów indywidualnych. Uznają ją za narzędzie, które pozwala stworzyć unikalne upominki lub pamiątki. Do grona naszych klientów należy też wielu przedsiębiorców. Fachowcy STM-Laser wykonują grawerowanie 3D na przedmiotach różnej wielkości, a ich zastosowanie w branży reklamowej wydaje się oczywiste. Korzystanie z personalizowanych gadżetów lub prezentów pomaga zbudować autorytet marki, wzmocnić jej świadomość w grupie docelowej, a także zdobyć lojalność klientów.

Na stronie znajdziesz więcej informacji o szerokich możliwościach, jakie dają stosowane przez naszych fachowców urządzenia.

Gdzie zamówić grawerowanie w drewnie?

Jeśli grawerowanie laserowe w drewnie ma być estetyczne i precyzyjne, należy starannie wybrać wykonawcę projektu. Obsługa skomplikowanych urządzeń do wycinania i grawerowania wymaga zarówno przygotowania technicznego, jak i doświadczenia. Właśnie tacy są fachowcy STM-Laser.

Nasz zespół wie, jak grawerować w drewnie i materiałach niestandardowych. Do dyspozycji wykwalifikowanych rzemieślników STM-Laser pozostaje maszyna do grawerowania w drewnie o optymalnej mocy i ponadprzeciętnym polu roboczym. Dzięki niej możemy pracować nawet na dużych i wymagających powierzchniach. Wykorzystywany sprzęt pozwala regulować stopień wypalenia i inne parametry procesu i uzyskiwać dokładnie takie rezultaty, jakich oczekują nasi klienci.
Ogromnym atutem oferowanej usługi jest atrakcyjna cena. Współpracując z STM-Laser nie musisz obawiać się wysokich kosztów, niezależnie od ilości zamówionych przedmiotów lub stopnia skomplikowania wzoru. Jeśli chodzi o grawerowanie, cennik dla klientów detalicznych jest bardzo przystępny, a ceny hurtowe uznawane są w tej branży za konkurencyjne.

Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę dla swojego projektu, napisz lub zadzwoń. Gdy tylko poznamy Twoje oczekiwania, dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować.

Zapraszamy do kontaktu!


Oferujemy 


Grawerowanie na:

  •  materiałach naturalnych, np. drewno, skóra, granit, marmur,
  •  tworzywach sztucznych, np. akryl, laminaty, pleksi,
  •  metalach: anodowanych, malowanych, pokrytych pastą grawerską.
  •  innych materiałach, np. tekstylia, filc, papier, szkło, guma.

Wycinanie w:

  • materiałach naturalnych, np. drewno, skóra,
  • tworzywach sztucznych, np. akryl, laminaty, pleksi,
  • innych materiałach, np. tekstylia, filc, papier, guma,
Grawerowanie laserowe
x Ta strona korzysta z plików cookies (dowiedz się wiecej).