Pudełka na herbatę

Drewniane pudełka na herbatę z wycięciami

Drewniane pudełka z przegródkami umożliwiają uporządkowane przechowywanie torebek herbaty i eksponowanie ich w czasie wizyty gości. Bardzo łatwo używać tych akcesoriów. Praktyczne zamykanie sprawia, że po wybraniu herbaty, pudełko można odłożyć na miejsce lub schować do szafki kuchennej. Produkowane przez nas pudełka drewniane przypadną do gustu wszystkim miłośnikom herbaty, którzy, poza smakiem naparu, cenią estetykę i stylowe rozwiązania. Nasze pudełka wykonujemy ze sklejki brzozowej o grubości 6 mm, dzięki czemu są stabilne i można z nich korzystać bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenie. Sprawdź wszystkie nasze produkty i wybierz coś dla siebie.

Co wyróżnia nasze pudełka na herbatę

Prezentowane w tej kategorii drewniane pudełka na herbatę mają ażurowe wieko. Ich pokrywa została opracowana w technologii wycinania laserowego, dlatego zdobienie jest bardzo precyzyjne i trwałe. Wysoka jakość użytych materiałów oraz dbałość o detale sprawiają, że nasze drewniane przegródki na herbatę okażą się doskonałym pomysłem na prezent. Mogą stać się również interesującą dekoracją blatu kuchennego lub strefy jadalnianej. Sklejka brzozowa, z której je wykonano, to dobra baza to wykończenia dowolną farbą lub lakierem do drewna albo techniką decoupage.

Jesteśmy producentem pudełek drewnianych z wycięciami i grawerami. Jeśli chcesz zamówić pudełko na herbatę o innych wymiarach, z indywidualnym wzorem lub napisem, zapraszamy do kontaktu. Chętnie zrealizujemy Twój projekt.

Pudełko na herbatę z wycięciem ażurowym

Pudełko na herbatę z wycięciem ażurowym

Wymiary: długość: 30 cm, szerokość: 21 cm, wysokość: 9 cm

8 przegródek na herbaty

Sklejka brzozowa 6mm

Pudełko na herbatę z wycięciem ażurowym
x Ta strona korzysta z plików cookies (dowiedz się wiecej).